Akce

Sobota 14.7.2018 - sportovní areál U kolečka Křivoklát od 19.00 hod.
Legenda české country Tomáš Linka se svou doprovodnou kapelou Přímá linka zde oslaví 50 let na scéně.

Prošel kapelami White Stars, Greenhorns, Fešáci, Kanafas, Cadillac Pavla Brümera a od roku 1999 má svou vlastní kapelu Přímá linka.
V rámci svého vystoupení vzpomene i na svého kolegu a kamaráda z Kapel Greenhorns a Fešáci Michala Tučného.

Hostem představení U kolečka 14.7. bude i věrný dvojník Michala Tučného Rosťa Fišer, který také vzpomene na Michala Tučného jeho nejslavnějšími písněmi.

Vstupné 195 Kč, vstupenky k dostání na místě v den koncertu nebo je lze předem zablokovat na tel. čísle : 601228051 nebo mailu : ukolecka@seznam.cz


Předprodej: lístky prosím zaplatit na účet: 279345785/0300. Variabilní symbol: Koncert, do poznámky: Vaše celé jméno (stačí jedno) a počet lístků. Děti do 6ti let zdarma, do 10ti 95,- Kč. Děkujeme a těšíme se. Team U Kolečka.

 Hledáte místo pro Vaši svatbu, narozeninovou oslavu, sraz přátel, nebo školu v přírodě? Chcete uspořádat firemní víkend, nebo sportovní turnaj? Náš areál nabízí kompletní zázemí. Pět antukových hřišť, restaurace, ubytování, rozlehlá louka dětské hřiště, ohniště i podium. Možnost projížďky na koních po blízkém okolí. Neomezené množství dalších služeb přesně podle Vašich přestav a požadavků s Vámi rádi probereme, pokud zavoláte, nebo napíšete.
Podřízené stránky (2): Nohejbal Volejbal